Toner Dolumu nedir? 
Boş tonerleri markası ve modeli gözetilerek, uygun toner tozları koyulmak suretiyle kullanıma hazır hale getirme işlemidir.
  

 
Toner Dolumu yazıcımı bozar mı? 
Toner Tozlarının kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir, yazıcınıza zarar vermez.
 

 
Toner Dolumu orjinali gibi performans verir mi? 
Uygun toner tozu ve orjinal gramajında koyulduğu takdirde performans orijinal ürün gibi performans verir.
 

Toner Dolumu garantili midir? 
Toner dolumu yapan firmalar, kendi yapmış olduğu dolum işlemlerine %100 firma garantilerini vermektedirler, ancak dolum işlemine gelmiş tonerlerde farklı sebeplerden dolayı bazı parçalar (drum, bıçak, pcr vb.. ) deformasyona uğramış olabilmektedir, bu gibi durumlar garanti kapsamında olmaz.
 


Kartuş Dolum.
Bitmiş boş kartuşlarınız, yüksek teknolojili dolum makineleri ile doldurularak kullanma hazır hale getirilir. Tüm dolan kartuşlar teste tabi tutulur. Elektronik arızası olmadığı sürece kartuşlarınız sorunsuz dolar ve kullanımınıza sunulur.
 
Kartuş Yenileme. 
Elektronik aksamları zarar görmüş ya da dolum ömrünü tamamlamış kartuşların yerine, ilk defa doldurularak kullanıma hazır kartuşlar verilir. Bu kartuşlara 3-4 dolum daha yapılabilir.

Kartuş Dolumu nedir?
Boş kartuşları markası ve modeli gözetilerek, uygun mürekkep koyulmak suretiyle kullanıma hazır hale getirme işlemidir.
 


Kartuş Dolumu yazıcımı bozar mı?
Kartuş Mürekkeplerinin kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir, yazıcınıza zarar vermez.
 
Kartuş Dolumu orjinali gibi performans verir mi?
 
Kartuş Mürekkeplerinin kimyaları her marka ve model için farklıdır. Mürekkebi uygun, Profesyonel bir şekilde yapılmış dolum işlemi orjinali gibi performans verir.
 
Kartuş Dolumu garantilimidir?
Kartuş dolumu yapan firmalar, kendi yapmış olduğu dolum işlemlerine %100 firma garantilerini vermektedirler, ancak dolum işlemine gelmiş kartuşlarda elektronik aksamlarında bozukluk söz konusu olabilmektedir, bu gibi durumlar garanti kapsamında olmaz. Yeni bitmiş boş bir kartuşa 3-4 dolum yapılabilmektedir. (Marka ve modeller farklılıklar gösterebilir.)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR