Hakkımızda

Meriç Dış Ticaret ve Büro Makinaları Ltd.Şti. 1980 yılında kurulmuş olup uzun yıllardan beri fotokopi, fax ve yazıcı sarf malzemeleri ithalatı ile uğraşmaktadır. Firmamız sizlerin bize verdiği güçle sektörde lider duruma gelmiştir. Halen siz dostlarımızın istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarınıza çözüm aramaktadır. Firmamız büro makinaları alanında çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Müşteri memnuniyeti sağlamak birinci hedefimizdir. Bizde; sağladığınız güven ortamının vermiş olduğu bu sorumluluk duygusu ile ürün yelpazemizi ve kalitemizi yükseltmeye devam ediyoruz.

Orijinal ürünlerin yanısıra Dünya da kendini kanıtlamış kalite ve memnuniyet açısından üst sıralarda yer alan markaların (POLYTONER-SMART-KATUN) Türkiye Distribütörlüklerini alarak bu ürünleri pazarla tanıştırdık. Halen birçok firma ile ulusal, uluslararası düzeyde işbirliği yapmaktayız.

1980 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübeler, her geçen yıl kendimizi geliştirmemize ve daha yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışa sahip olmamızı sağladı. Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor.

Kuruluşundan itibaren sektöre yön vererek ve gelişmeleri yakından takip ederek, en iyi ürünü en uygun fiyata vermeyi ve siz değerli dostlarımızın karlılığını arttırmayı hedefledik. Sizlerin ne kadar hassas olduğunuzu biliyor ve bu hassasiyete önem vererek var gücümüzle çalışıyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygı ve sektöre kattığımız artı değer piyasamız tarafından ödüllendiriliyor.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü ve uzman personelimizle ferah ve sıcak bir ortamda en uygun çözümü kısa zamanda sunmaktayız. Köklü bir geleneğin ve deneyimin simgesi olmak, ihtiyaçlarınızda en uygun çözümü bulmak ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiğimiz sorumluluğu başardığımızı düşünüyoruz.

Hedefimiz mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteli ürünleri size sunmaktır. Sizlerle kurduğumuz güçlü ve uzun vadeli bu ilişki sizlere karşı sorumluluğumuzu arttırmıştır. Sektörde en iyi olma doğrultusunda yatırım yapmaya, ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. Tüm yeni ürün alternatiflerinin İthalatını devam ettirmeye ve sunmaya çalışıyoruz.

Firmamıza şimdiye kadar gösterdiğiniz ve bundan sonra göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür eder, işlerinizde başarılar temenni ederiz.

SAYGILARIMIZLA

Yönetim / Genel Müdür Ofisi


   

   

 

Satış Ofisimiz / Müşteri Temsilcileri

  

  

 

Depo / Sevkiyat

 

  

  

  

 Şirket Genel Merkezi Dış Cephe Görünüm

  

  

Sevkiyat Araçlarımız