Yazıcı Printer

Yazıcı Printer

İyi bir bilgisayarın, iyi bir yazıcısı olması gerekir. Hazırladığınız işleri kaliteli bir baskı ile çıkarmak için kaliteli bir yazıcı gerekir. Toner itibarı ile genelde yazıcılar üç çeşit olmaktadır. Mürekkep püskürtmeli kartuşlu yazıcılar, lazer tonerli yazıcılar ve nokta vuruşlu şerit yazıcılar. Bu üç çeşit Yazıcı printer özelliklerini ve çalışma şeklini açıklamak gerekirse; Mürekkep püskürtmeli kartuşlu yazıcıların iki veya dört adet kartuşu bulunur, bu kartuşlar oldukça pahalıdır. Bazı kartuşlar bittiğinde dolumu yapılamamaktadır. Lazer tonerli yazıcılar da mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuşları gibi tonerleri pahalıdır. Tonerler çiplidir her dolumda çipin mutlaka değişmesi gerekir. Buda neredeyse yazıcı parasına denk gelmektedir. Nokta vuruşlu şerit yazıcılar kartuş ve toner bulunmaz şeritlidir, şeritleri de gayet ucuzdur. Ancak bu yazıcılar genelde fatura dökümü için kullanılır.

Yazıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanıcıların kullanımına sunduğumuz yazıcı printerler kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Firmamızda her türlü Yazıcı printer ürünleri mevcuttur. Kartuş ve toner dolumu yapıla bilen kaliteli ve sizi yarı yolda bırakmayacak, kaliteli ve garantili ürünlere bizden ulaşabilirsiniz. Her türlü marka mürekkep püskürtmeli kartuşlu yazıcılar, lazer tonerli yazıcılar ve nokta vuruşlu şerit yazıcılar firmamızın sunmuş olduğu ürünler arasında yer almaktadır. Yazıcı almadan bize uğramanız sizin menfaatinize olacaktır. Ekonomik fiyatlara, yazıcı almak için kataloglarımıza ya da bize ulaşmak için sitemize girerek, yazıcınızı beğenerek ve ödeme şartlarını görebilirsiniz.

Markalar ve Ürünlerimiz

Çok çeşitli ve kaliteli markaları siz sayın müşterilerimiz sunmak için uzun yıllar hizmet veren firmamız, kaliteden ve kamusal hizmet anlayışından asla ödün vermemekteyiz. Çok hızlı gelişen teknoloji sayesinde kullanıcılar ürünlere yetişememektedir. O nedenle son teknoloji ile üretilen ürünleri sizlere sunmaya çalışmaktayız. Ürünlerimizin tamamı son teknoloji ile üretilmiş ürünlerdir. Garanti süresi uzundur ve her ürünümüzün geniş servis ve bakım ağı bulunmaktadır. Dünyanın en kaliteli markalarına, ekonomik fiyatlarla bizden sahip olabilirsiniz. ''İyi bir yazıcı almak istiyorum'' diyorsanız, bize uğramanız yeterli olacaktır. Sitemize girerek ürünlerimizi beğenin, uygun ödeme koşulları ve ücretsiz kargo imkânlarından sizde yararlanın. Almış olduğunuz ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnun olmanız, bizleri de memnun edecek ve sizlere daha kaliteli ürünler sunmamıza neden olacaktır. Bize uğramadan, ürünlerimizi görmeden, yazıcı almaya karar vermeyin.