Silikon Yağı

Silikon yağı

Günümüzde çok fazla kullanılan aynı zamanda ihtiyaç haline gelen birçok kullanım alanına sahip olan Silikon yağı ayrıca farklı özelliklere de sahiptir. Ürünümüzün en çok kullanıldığı yerler; Deterjanlarda ve kağıt sanayisinde, inşaat ve seramik üretim alanında, kozmetik ürünler ve ilaç yapımında, plastik kauçuk üretilen fabrikalarda daha birçok kullanım alanı olan bu yağın en çok kullanılan alanlarını satışlarımızın bu alanlarda daha fazla olduğunu belirtiriz. Ürünümüzün en büyük özelliklerinden biri yağlama sıvılarının suya karşı olan dayanaklığını artırmasıdır. Yüksek ısılara dayanarak bize kendisini kanıtlamıştır.

Silikon Yağı Ve Özellikleri Nedir?

Yüzey gerilimi düşük olduğu için esnekliği oldukça fazladır. Bu sayede kullanım alanı artmaktadır. Silikon yağı özelliklerinin fazla olması öncede söylediğimiz gibi kullanım alanını artırarak silikon ve ürünleri inşaat ve sanayi alanında vazgeçilmezdir. Kullanım sıcaklığı ise en fazla 180 derecedir. Cıvaların yüksek tutumları nedeni ile bu madde bu yağ sayesinde kolaylıkla ayrılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz miktarda firmamızdan güven içerisinde temin edebilirsiniz. Fiyat olarak da ekonomik bir şekilde size sunulmaktadır. Firmamız tüm hizmetini garanti kapsamı içerisinde müşterilerine sunar ve müşteri memnuniyetine önem verir.

Silikon Yağı Çeşitleri Nelerdir?

Ürün çeşitlerimiz ile hizmet vermekte olup bizden bu hizmetleri gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Kalıp ayırıcı, köpük kesici, mekanik yağ, yağlayıcı, plastik katkısı ile Silikon yağı bu çeşitlerimiz ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hizmetlerimizi arttırmaktayız. Doğru yağlama yapılır ise aşınmaya engel olur, fazla ısınmayı önler, korozyonu önler ve çalışan parçaların temizlenmesini sağlayarak birçok faydaları bulunmaktadır. Satışlarımızda her bütçeye uygun olarak siparişler alınmaktadır. Ayrıca baz yağı olarak, köpük kesici ve su itici ajan olarak kullanılmaktadır. En düşükten en yükseğe değişen düz siloksan polymerleridir. Sahip olunan siloksan omurga sayesinde dayanıklılık, stabilite ve esneklik özellikleri bulunmaktadır. Uzun yıllardan bu güne kadar hizmet verdiğimiz tüm sektörlerdeki müşterilerimize üretimlerine de değer katmakta olup tercihlerinizin doğrultusunda istenilen miktarda hemen teslim satışlarını yapmaktayız. Üç farklı viskozite de elde edilme imkanına sahip olarak hizmetlerimizi inceleyerek sizlere yardımda bulunmaktayız.