Yazıcı Toner

Muadil Toner

Muadil toner dolumu merkezi olarak kişilerin ve firmaların toner kartuş ihtiyacını karşılamak için faaliyet göstermekteyiz. Toner dolumu en iyi şekilde ve titizlik isteyen bir iştir. Bu nedenden dolayı toner ve kartuş dolum merkezi olarak büyük bir özen ile müşterilerimizin ihtiyacını en azami sürede kaliteli olarak yerine getirmekteyiz.

Toner Nedir

Toner yazıcı ve fotokopi makinelerinde kâğıt üzerinden yazı ve görüntü almak için kullanılan tozdur. Toner ilk zamanlarda basit karbon tozuydu. Gelişen teknoloji sayesinde kalitesini geliştirmek için polimer ile karıştırılmaya başlanmıştır. Muadil toner partikülleri yazıcı içerisinde bulunan fırında 180 - 200 derecede ısıtılarak kâğıt üzerine yapıştırılmaktadır. Standart bir tonerden 2000 sayfalık baskı %5 bir oranında toner doluluk yetmektedir. Toner tozunun bir taneciği 9 ve 11 micrometre arasında değişir. Daha öncelerdeki tonerler yazıcının içerinse bir şişe yardımı ile boşaltılmaktaydı. Firmamız bulunduğu sektör içerisinde sunduğu hizmet kalitesi ile lider konumda yer almaktadır. Bundan dolayı ihtiyaç duyduğunuz muadil toner için kurumsal hizmet alabilirsiniz. Firmamız fiyat politikası olarak da ekonomik fiyatı benimsemiştir. Ayrıca indirim ve ödeme kolaylıklarından da yararlanabilirsiniz.

Toner Dolum Fiyatları

Toner dolumu yapılan yazıcıdan - yazıcıya dolum yapan firmadan - firmaya çok fark vardır. Bu nedenden dolayı toner dolum fiyatları değişkenlik göstermektedir. Çok uygun fiyatlara da toner dolumu yapan firmalar vardır. Fakat Çin mali mürekkep ve ya toner tozu kullanmaktadırlar. Bu toner tozları ve mürekkeplerin kalitesi çok düşüktür. Fakat bilmeleri gereken bir şey vardır. Toner tozu havada uzun süre kalan bir maddedir. Ve her nefes alımında akciğere doğrudan yapışmaktadır. Toner tozu çok ciddi derecede kanserojen içeren bir kimyasaldır. Sağlığınızı düşünüyor iseniz Muadil toner için firmamıza uygun ve kaliteli toner dolumu yaptırabilirsiniz. Firmamızdan en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Tüm ürünlerimizde kalite önceliğimizdir. Bu sayede yazıcınız için kullanacağınız toner de size kalite kavramı içerisinde sunulur. Daha sağlıklı bir sonuç alınmak isteniyor ise mutlaka kaliteden ödün verilmemelidir. Ayrıca bünyemizde yer alan tonerler sayesinde çıktı sayınız daha da fazlalaşacaktır.

1