Canon Toner Dolumu

Canon Toner Dolumu

Bilgisayar kullanımıyla birlikte hızla yaygınlaşan yazıcı/fotokopi kullanımı günümüzün önemli ihtiyaçları haline geldi. Yazıcılar elektronik ortamdaki bilgilerimizi kağıda basmamıza yarayan mürekkep püskürtmeli, lazer ve nokta vuruşlu baskı yapma teknolojisine sahip cihazlardır. Canon toner dolumu konusunda firmamız kurumsal çözümler ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar basım malzemesini kartuştan kullanırlar. Kartuşlar marka ve modele göre değişiklik gösterir. Kimisinde 2 kimisinde 4 adet kartuş bulunmaktadır ve markadan markaya dolum yapılabilme özelliği kartuşlarda değişiklik göstermektedir. Lazer yazıcıların sarf maddesi ise tonerdir ve tonerler de kartuşlar gibi markadan markaya farklılık gösterir. Tonerler dolum olabilen baskı üniteleridir. Nokta vuruşlu yazıcılar ise şeritleri kullanır ve kartuş ya da toner gibi dolumu pek mümkün değildir. Fatura yazıcıları olarak bilinir.

Tonerli Yazıcılarda Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Aylık tahmini bin sayfa kadar çıktı aldığınızı ve tonerli bir yazıcıya ihtiyacınızın olduğunu varsayalım. Yazıcınızı seçmeden önce dikkat edeceğiniz birkaç husus var. Toner kaç sayfa çıktı alabiliyor, toner dolum oluyor mu, toner chipli mi, orijinal toner kaç para muadili olan toner kaç para. Bu sorulara yanıt aldıktan sonra yazıcınızı ihtiyacınız doğrultusunda seçersiniz. Gelelim toneriniz bittiği zaman olacaklara. Gelişen teknoloji ile birlikte yazıcı firmaları tonerler için birçok önlem almaktadır. Buna ek olarak toner dolum hizmeti evlerde bile yapılacak kadar kolay bir işlem haline getirilmiştir. Ancak her iş gibi toner dolumunun da profesyonellerce yapılması gerekmektedir. Biz firma olarak Canon toner dolumu hizmeti veriyoruz ve müşterilerimiz için titizlikle çalışıyoruz. Toner dolumu titizlik ve ciddi çalışma isteyen bir iştir. Aksi takdirde yazıcınızın bozulmasından sağlığınızın kötü etkilenmesine kadar pek çok risk ile karşılaşabilirsiniz.

Toner Dolumunu Nasıl Yapıyoruz?

Çok teknik detaylara değinmeden anlatacak olursak öncelikle tonerin içerisinde toz haznesi atık haznesi vb. yerler hava tabancası ve bir bezle oldukça özenle temizlenmelidir. Kalan tozlar sağlınıza zarar verebileceği gibi yazıcı kalitenizi düşürür ve sayfalarınızda kararmalar oluşturmaya başlar. Ardından da yazıcınıza uygun toner kullanmalısınız. Bizler Canon toner dolumu yaparken tüm titizliğimizle sizlere hizmet vermeye gayret ediyoruz. Uzun ömürlü bir yazıcı kullanımını sağlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Toner dolumu yaptırmak istediğinizde piyasayı araştırdığınızda göreceksiniz ki en uygun fiyata en güvenilir hizmeti vermekteyiz. Sizleri de toner dolumu için bekleriz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR